Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Psí exkrementy

Typ: ostatní
Stížnosti občanů

Vážení občané, 

na základě stížností občanů si dovolujeme upozornit majitele psů, aby při jejich věnčení po nich sbírali do sáčků exkrementy. Obec byla upozorněna na častější výskyt těchto exkrementů poblíž dětského hřiště (jednalo se o několik hromádek) a také mezi zahrádkami. Prosím, uvědomte si, že každou zelenou plochu někdo musí sekat a není příjemné sekačkou do tohoto materiálu najet, nebo si můžeme my dospělí nebo děti donést kousek této voňavé záležitosti domů na botě.

Děkujeme za pochopenní a vstřícnost.


Vytvořeno: 8. 9. 2019
Poslední aktualizace: 8. 9. 2019 10:37
Autor: Správce Webu